Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?

Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga czy Twoi szaleni oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu lub ewentualnie pokrewnych okolicznościach – dużo osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To również całe ogrom wspaniałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże w pewnych sytuacjach wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco klarowne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o nienagannie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.